| Patroontype | Beeldverhaal |
|---|---|
| Grootte | Klein (2030cm) |
| Materiaal | Canvas |
| Stijl | Behandeld |
| Productnaam | Douane Katoenen Canvas Tote Shopping Bag |
| Productnaam | De rode zak van de canvastotalisator |
|---|---|
| Materiaal | Katoenen canvas of douane |
| Grootte | douane |
| Kleur | douane |
| Druk | douane |
| Patroontype | Steen |
|---|---|
| Vorm | Kader |
| Hoofdmateriaal | Canvas |
| Geslacht | Vrouwen |
| Product model | Fashionable handbag |
| Materiaal | Katoen |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 20“ L x 15 " W x 6 " H, of keurt aangepast goed |
| Kleur | het wit of past aan |
| Gewicht | 0.12kg |
| Materiaal | Katoen |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 40x38cm of keuren aangepast goed |
| Kleur | het wit of past aan |
| Gewicht | 0,03kg |
| Materiaal | Katoen |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 18.5x15x4.72inch of keur aangepast goed |
| Kleur | het wit of past aan |
| Gewicht | 0.12kg |
| Patroontype | andere |
|---|---|
| Vorm | Koppeling |
| Hoofdmateriaal | andere |
| Geslacht | Vrouwen |
| Naam | zak van de streep de enige schouder |
| Materiaal | Katoen |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 22 x 5 x 16 duim |
| Kleur | Het wit of kan goedkeuren aangepast |
| Gewicht | 0.11kg |
| Stijl | NATIONAAL, Tote Bag |
|---|---|
| Materiaal | cotton&canvas |
| Grootte | 34*40cm of vanaf klant vereisen |
| Gebruik | het winkelen zak/totalisatorzak/promotiezak |
| featue | milieuvriendelijk |
| Patroontype | LANDSCHAP |
|---|---|
| grootte | Klein (2030cm), aangepaste grootte |
| Materiaal | Canvas, Canvas |
| Stijl | Het vouwen |
| Naam | aangepaste digitale gedrukte canvaszak |