| Materiaal | veganistisch leer |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.22Kg |
| Kleur | Groen of kan kiezen |
| grootte | 9.4 x 5,5 x 5,5 duim of kan aangepast |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0,10 kg |
| Grootte | 16x6x11cm of kan aangepast |
| Steekproeftijd | 5-7days |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| Kleur | Zwart en duidelijk |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 11 x 5,9 x 8.2inch of aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| Kleur | De zwarte of keurt aangepaste kleur goed |
| Gewicht | 0.16kg |
| Grootte | 11 x 5,9 x 8.2inch of aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Oxford |
|---|---|
| Kleur | Het grijs of keurt aangepaste kleur goed |
| Gewicht | 0.11kg |
| Grootte | 8.2x6.0x6.5inch of aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| Kleur | Al kleur of keur aangepaste kleur goed |
| Gewicht | 0.12kg |
| Grootte | 9.06 x 7,87 x 5,12 cm of aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| Kleur | De zwarte of keurt aangepaste kleur goed |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 12.4 x 5,1 cm of aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| Grootte | 8.3 de duim van " x5.9 " x3.5 " |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | Roze |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 10 x 5 x 5,5 duim |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 8x5.5x8.3 duim |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |