| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 7.5 x 5,5 x 2,2 duim |
| Kleur | Het roze, blauw, of kan aangepast |
| Gewicht | 0.01kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 17 " x9 " x13inch |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Gewicht | 0.2kg |
| Materiaal | De polyester of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 5.1 x 1,96 x 4,72 duim |
| Kleur | Al kleur of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| Grootte | 9.25*4.13*4.33 duim |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Bruin of aangepast |
| Gewicht | 0.13kg |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| Grootte | 6.1“ x 2,36“ x 4,7“ |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Canvas |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 10*7* duim |
| Kleur | Geel of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Canvas |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 8 x 6 x 0,5 duim |
| Kleur | Groen of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 11.8 x 8,7 x 2 duim |
| Kleur | al kleur of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 14x26x1 duim |
| Gewicht | 0.1kg |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Grootte 9 "× 4" × 11 " |
| Kleur | Kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |