| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 10“ x 4,9“ x 6,2“ |
| Kleur | Digitaal gedrukt |
| Materiaal | Polyester, 600D |
|---|---|
| Heb Trekbalken | Nr |
| Patroontype | Geometrisch |
| Geslacht | Mannetje |
| Sluitingstype | Koord |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Grootte | 12.2x3.15x10.63 verplaats Om het even welke grootte centimeter voor centimeter kan aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Kleur | Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.331kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 14 x 4 x 20 duim |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Netwerk |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 15*19.7inch |
| Kleur | blauw met (Ananas) |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur kan aangepast goed |
| Kleur | De kat of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur kan aangepast goed |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pu of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 9.45 x 6,3 x 1,96 duim |
| Kleur | wit |
| Gewicht | 0.1kg |
| Patroon | Bloem |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 14x16inch |
| Kleur | Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 17 x 13 duim |
| Kleur | Blauw of aangepast |