| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleur | om het even welke kleur u kunt kiezen |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 11.8 x 8,7 x 2 duim |
| Kleur | om het even welke kleur u kunt kiezen |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 13,4 inch * h 16,14 inch |
| Kleur | Sinaasappel of kan worden aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 18L x 15.3W-duim |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 9.76 x 7,99 x 0,51 duim |
| Kleur | om het even welke kleur u kunt kiezen |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 22cm*16cm*2.5cm, keuren aangepast goed |
| Kleur | De zwarte Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pvc of kan aangepast |
|---|---|
| Grootte | 5*4.75*2inch |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Gouden of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 10.5 x 4,4 x 5,3 duim |
| Kleur | om het even welke kleur u kunt kiezen |