| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 19.7“ X15.8“ |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pu of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 9.45 x 3,94 x 7,48 duim |
| Gewicht | 0.11kg |
| Kleur | Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Materiaal | Pu of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 7.8in*3.9in |
| Gewicht | 0.11kg |
| Kleur | rood of Aangepast |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 8.7 × 5 duim |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | roze of aangepast |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Gewicht | 0.01kg |
| Kleur | Geel of kan aangepast |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Levertijd | 15days |
| Patroon | Karakter |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 19,6 x 16,5 inch |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 10 x 14 x 16 duim |
| Kleur | om het even welke kleur u kunt kiezen |
| Patroon | Karakter |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 10 x 14 x 16 duim |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | Lengte 8 duim van .width 6 duim van .depth 2,5 duim |
| Kleur | Het wit of Om het even welke kleur u kan kiezen |
| Patroon | Dier |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Grootte | de duim van 43cm*36 cm/16.9*13.4 |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | Grey Any-de kleur u kan kiezen |