| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| MOQ | 50 |
| Kleur | Zwart, oranje |
| Bluetooth-versie | 5.0 verbeterd |
| Betalingscondities | Western Union, Western Union, L/C, L/C |
| Materiaal | 100% polyester |
|---|---|
| Kleur | Regenboog |
| Gewicht | 0.01kg |
| Grootte | 11.8 x 8,7 x 2 duim |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleur | Het blauw of kan aangepast |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Levertijd | 15days |
| Eigenschap | Lichtgewicht en waterdicht |
| materiaal | Pu of kan aangepast |
|---|---|
| Kleur | Roze of aangepast |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Levertijd | 15 DAGEN |
| Embleem | Keur aangepast goed |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleur | Bruin of kan aangepast |
| Gewicht | 0.01kg |
| Grootte | 7.5×3.5×9.4inch |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Grootte | 10x6x4inch (26x15x10 cm (LxHxW) |
| Gewicht | 0.01kg |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Materiaal | Katoen |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 11.25“ x 6,5“ x 17,125“ (28,6 cm x 16,8 cm x 43,5 cm |
| Kleur | Het wit of kan goedkeuren aangepast |
| Gewicht | 0.15kg |
| Materiaal | Oxford |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Eigenschap | Lichtgewicht |
| Functie | Multifunctionele en Lagerbiercapaciteit |
| Ontwerp | Prachtige zeefdruk/volledig afdrukken |
|---|---|
| Patroontype | Print/aangepast/geometrisch |
| Kleur | Aangepast |
| zak | Meerdere zakken |
| Maak waterdicht | Ja |