| Patroon | Dier |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 15.7“ L X 13,7“ W |
| Kleur | Aangepast |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| Kleur | blauw |
| Grootte | 9 x 6 x 2 duim |
| Gewicht | 0.01kg |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Materiaal | Canvas |
|---|---|
| Grootte | 8.38 x 5,65 x 0,58 duim |
| Kleur | Bloem of kan aangepast |
| Gewicht | 0.01kg |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Materiaal | Oxford |
|---|---|
| Kleur | Oxford |
| Gewicht | 0.1kg |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Levertijd | 15days |
| naam | toiletry zak |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | Elke maat kan aangepast worden. |
| Proefproef | 3-7 dagen |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Bruin of kan aangepast |
| Eigenschap | Lichtgewicht |
| Functie | Multifunctionele en Lagerbiercapaciteit |
| Materiaal | Netwerk |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 1 x 1 x 1 duim |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.001kg |
| Openluchtactiviteit | Picknick Barbecue |
|---|---|
| Door Wijze Op te blazen | Externe Inflatorpomp, andere, Ingebouwde Inflatorpomp |
| Vochtbestendig Mat Type | Matras, het Automatische Opblaasbare, Open Schuimen, Matras, het Gesloten Schuimen, andere |
| Kamperend Mat Material | PE Katoen |
| Puntnaam | picknickmat |
| Verpakking Details | OPP |
|---|---|
| Levertijd | 15 |
| Betalingscondities | D/A, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | China |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Grootte | XL: 9.1*6.3*2.9inch L: 7.8*5.3*2.5inch M: 6.7*4.7*2.4inch S: 4.3*4.1*1.8inch |
| Eigenschap | Lichtgewicht |