| Materiaal | De polyester of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 10.6 x 9,8 x 4,6 duim |
| Kleur | Al kleur of kan aangepast |
| Gewicht | 0,14 kg |
| Materiaal | De polyester of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 8.5 " L*3.75 " W*6 " H |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | De polyester of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 8.5 " L*3.75 " W*6 " H |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pvc of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 7.8 x 2,3 x 5,9 duim |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 7.2“ van " x5.4 " x3.4/18.3cmx13.7cmx8.6cm of keurt aangepast goed |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 10.5 x 5,5 x 6 duim |
| Kleur | Bruin of Aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 7.5 x 2,2 x 5,5 duim |
| Kleur | Purper of Aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Canvas |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 11.42 " x3.74 " x7.09“/29x9.5x18 cm |
| Kleur | Grijs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 8.6 ' * 5,3 " * 0,78“ |
| Kleur | Groen of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Canvas |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 8.6 ' * 5,3 " * 0,78“ of kan aangepast |
| Kleur | al kleur of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |