| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 11 keurt x 7,8 x 4,3 duim aangepast goed |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.21kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 3.56 x 2,63 x 1,47 duim |
| Kleur | Roze of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Katoen |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 24x32cm |
| Kleur | wit |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Mousselinezak |
|---|---|
| Grootte | 10.75 x 7,68 x 1,18 duim |
| Gewicht | 0.01kg |
| Kleur | wit |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Mousselinezak |
|---|---|
| Grootte | 8 x 1 x 10 duim |
| Gewicht | 0.01kg |
| Kleur | wit |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur kan aangepast goed |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur kan aangepast goed |
| Kleur | Rode Zwart of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur kan aangepast goed |
| Kleur | Bloem of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Het nylon of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 8x11 duim |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.01kg |
| Materiaal | De polyester of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 10x6x4.13 duim |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |