| Materiaal | Oxford |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 9 " ×4 " ×11“ |
| Kleur | Roze of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 9 " ×4 " ×11“ |
| Kleur | Purper of Aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Canvas |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Grootte: 9.4×5.5×3.9 duim (24×14×10cm) |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur aangepast goed of 32 x 23 x 10,9 cm |
| Kleur | Om het even welke kleur die u hebt gekozen |
| Gewicht | 0.1kg |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 25,5 x 12,5 x 16 cm |
| Kleur | Kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pu of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Gewicht | 0.01kg |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | Grootte 8 x 5 x 2 (Kleine) duim |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Grootte | Keur aangepast goed of 24x16x11.7cm |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Steekproeftijd | 5-7days |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| Grootte | Keur aangepast goed of 7.5x5x2.2inch |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Steekproeftijd | 5-7days |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Kleur | Het roze of Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Kleur | De zwarte of Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.01kg |