| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 10 " L x 6,2 " W x 4,9 " H |
| Kleur | Digitaal gedrukt |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | Grijs of Aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | Wit |
| Grootte | 9.8x 6 x11.1-duim |
| Materiaal | Plushh |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Gewicht | 0.01kg |
| Grootte | 25 x 14 x 8 cm 9,8 x 5,5 x 3,15 duim |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Zwarte wit of kan aangepast |
| Eigenschap | Lichtgewicht |
| Functie | Multifunctionele en Lagerbiercapaciteit |
| Verpakking Details | OPP |
|---|---|
| Levertijd | 15 |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | China |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Grootte | 14x12.5x10 de duim of kan aangepast rangschikken |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Kleur | Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Materiaal | Oxford |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Bruin of kan aangepast |
| Grootte | 10.5*3.5*9.5 duim |
| Eigenschap | Lichtgewicht |
| Materiaal | Organza |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 4*6inch |
| Kleur | al kleur of kan aangepast |
| Gewicht | 0.001kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 12.36 x 8,66 x 0,75 duim |
| Kleur | Anmail of kan aangepast |
| Gewicht | 0.01kg |