| Productnaam | Waterdichte sportenzak |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Grootte | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, enz. |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |
| Productnaam | De waterdichte droge zak van pvc |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Grootte | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, enz. |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Kleur | Al Kleur |
| Gewicht | 0.01kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 13 x 7,5 x 13,75 duim |
| Kleur | Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 8.3 x 3,9 x 10,2 duim |
| Kleur | Roze of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 11.4 x 7,9 x 2 duim keurt aangepast goed |
| Kleur | Het blauw of Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 4.5 x 4,1 x 0,2 duim keurt aangepast goed |
| Kleur | Al Kleur |
| Gewicht | 0.01kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 11.8 x 8,7 x 2 duim |
| Kleur | Groen of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 11.8 x 8,7 x 2 duim |
| Kleur | Groen of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Netwerk |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Kleur | Al Kleur |
| Gewicht | 0.01kg |