| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Grootte | 10in(L)X 4.9in(B)X 6.2in(H) |
| Kleur | Purper |
| Gewicht | 0.1kg |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Verpakking Details | OPP |
|---|---|
| Levertijd | 15 |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | NO |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 12.5x4.5x8.5inch of kan customzied |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Kleur | Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Steekproeftijd | 5-7 dagen |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Kleur | Het grijs of kan aangepast |
| Steekproeftijd | 5-7 dagen |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | natuurlijk |
| Grootte | 12 x 7 x 1,3 duim |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Het nylon of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 5*4.75*2inch |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Aantal Zakken | 2 |
|---|---|
| Sluitingstype | Drawstring |
| Grootte | Middel |
| Capaciteit | 20L |
| Productnaam | De Rugzak van de Drawstringszak |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 6.5 x 5,5 x 4 duim |
| Kleur | om het even welke kleur u kunt kiezen |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | Keur Aangepast goed |