| Patroon | Regenboog |
|---|---|
| Materiaal | Netwerk |
| Grootte | 15*19.7inch (38*50CM) |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | al kleur of kan aangepast |
| Pattern Type | Solid |
|---|---|
| Stijl | Rugzak, de Multifunctionele zak van de voederbakmama |
| Materiaal | katoenen stof |
| Eigenschap | met USB, Multifunctioneel Doel |
| Kleur | Aangepaste Kleuren |
| Patroon | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Netwerk |
| Grootte | 18*15inch/38*45cm |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 12.5 x 8,5 x 5,5 duim |
| Kleur | aarde |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Gewicht | 0.01kg |
| Grootte | 11.81inch* 7.09inch * 0,75 duim (30cm * 18cm * 1.9cm) |
| Kleur | Geel of kan kiezen of aangepast |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 9x4x9 de duim (LxWxH) keurt aangepast goed |
| Kleur | Het roze of Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Netwerk |
|---|---|
| Kleur | om het even welke kleur u kunt kiezen |
| Gewicht | 0.01kg |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 11.1“ x 6,3“ x 11,4“ |
| Kleur | Het blauw of Om het even welke kleur u kan kiezen |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Grootte | 10 x 5,2 x 6,0 duim |
| Gewicht | 0.01kg |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Materiaal | De polyester of kan aangepast |
|---|---|
| MOQ | 500-1000moq |
| Embleem | Keur Aangepast goed |
| Kleur | Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Grootte | Keur aangepast goed of 22x8x15cm |