| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Grootte | Keur aangepast goed of 11,8 x 7 x 7 cm |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.20kg |
| Kleur | Witte roze bruin of kan kiezen |
| Grootte | 9.84x4.72x4.72 de duim of kan aangepast |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| Grootte | 4.75 x 2 x 5 cm |
| Kleur | Groen |
| Gewicht | 0.1kg |
| Steekproeftijd | 5-7days |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| Kleur | Het roze of keurt aangepaste kleur goed |
| Gewicht | 0.12kg |
| Grootte | 47x20.3x26.6cm of aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleur | Het grijs of keurt aangepaste kleur goed |
| Gewicht | 0.17KG |
| Grootte | 10.43 x 6,69 x 5,91 cm of aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Polyester, pu, pvc, katoen, canvas |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 10 x 5 x 5,5 duim |
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pvc |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 12.2*8.3*4.3inch |
| Kleur | Het blauw of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Canvas |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | Keur Aangepast goed |
| Kleur | Om het even welke kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | De polyester of kan aangepast |
|---|---|
| Grootte | 8.66 x 2 x 5,11 duim |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Leuke geel of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Pu |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 21.5*6.5*14.5cm/8.46*2.55*5.70 duim |
| Kleur | Groen of Aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |