| Productnaam | De openluchtproducten drogen zakken |
|---|---|
| Materiaal | Waterdicht pvc |
| Grootte | 10L, 20L of douane |
| Custom print | |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |
| Productnaam | Rugzak van de broodjes de hoogste droge zak |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Grootte | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, enz. |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |
| Productnaam | Droge dufflezakken |
|---|---|
| Materiaal | Waterdicht pvc |
| Grootte | 10L, 20L of douane |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |
| Materiaal | polyester |
|---|---|
| Kleur | Khaki |
| Gewicht | 0.01kg |
| Grootte | Keur aangepast goed |
| Eigenschap | Maak en lagerbiercapaciteit waterdicht |
| Productnaam | Waterdichte zak voor rugzak |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Grootte | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, enz. |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 16.9 x 14.2inch/43 x 36cm (H x W) |
| Kleur | om het even welke kleur u kunt kiezen |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Patroon | watermeloen |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 39x46cm |
| Kleur | rood of Aangepast |
| Productnaam | 5 liter waterdichte droge zak |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Grootte | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, enz. |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |
| Openluchtactiviteit | Picknickbarbecue |
|---|---|
| Door Wijze Op te blazen | Nr |
| Vochtbestendig Mat Type | Matras |
| Kamperend Mat Material | Polyester + PEVA |
| Productnaam | picknickmat |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | Keur Aangepast goed |