| Patroon | Pineable |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Grootte | 50 cm / 19,6 inch lang) en (42 cm / 16,5 inch breed |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | Het wit Om het even welke kleur u kan kiezen |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Patroon | Digitaal gedrukt |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 7 x 14 x 16 duim |
| Kleur | Bloem of aangepast |
| Productnaam | De Rugzak van de Drawstringszak |
|---|---|
| Riemlengte | Regelbaar |
| Aantal Zakken | 2 |
| Gewicht | 0.01kg |
| Maak waterdicht | Ja |
| Productnaam | Gepersonaliseerde cinch zakken |
|---|---|
| Materiaal | Polyester of douane |
| Kleur | Voorraad |
| Druk | Douane |
| Grootte | 39*30cm of douane |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 6.73 x 6,02 x 2,05 duim |
| Patroon | aarde |
| Kleur | om het even welke kleur u kunt kiezen |
| Sluitingstype | Drawstring |
|---|---|
| Stijl | Toevallig |
| Aantal Zakken | 2 |
| Gelegenheid | openlucht |
| Productnaam | De Rugzak van de Drawstringszak |
| Riemlengte | Regelbaar |
|---|---|
| Grootte | Middel |
| Capaciteit | 20L |
| Aantal Zakken | 2 |
| Materiaal | Nylon |
| Gelegenheid | openlucht |
|---|---|
| Gewicht | 0.01kg |
| Grootte | Middel |
| Capaciteit | 20L |
| Geslacht | Unisex- |
| Patroon | Dier |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Grootte | de duim van 43cm*36 cm/16.9*13.4 |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | Blauw Elke kleur die u kunt kiezen |
| Productnaam | 30L droog zakken |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Grootte | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, enz. |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |