| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 7.99 x 3,93 x 5 duim |
| Kleur | Al kleur, of kan aangepast |
| Gewicht | 0.01kg |
| Materiaal | polyester |
|---|---|
| Grootte | 8.38 x 5,65 x 0,58 duim |
| Kleur | Panda of kan aangepast |
| Gewicht | 0.01kg |
| Steekproeftijd | 3-7days |
| Materiaal | De polyester of kan aangepast |
|---|---|
| Functie | Multifunctioneel |
| Eigenschap | Maak OF met USB, Bestand waterdicht Water |
| Grootte | Keur aangepast of 15,7 duim x 7,9 duim x 20,6 duim goed |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Kleur | De zwarte of kan aangepast |
| Grootte | 8.7x 4.5x 10.2inch of kan aangepast |
| Embleem | Keur Aangepast Embleem goed |
| MOQ | 1-1000pcs |
| Patroontype | Vast lichaam |
|---|---|
| Stijl | Rugzak |
| Materiaal | Polyester |
| Eigenschap | Bestand water |
| Verpakking Details | Normaal |
| Materiaal | Aluminiumfolie, de folie van Oxford + van EPE +alum |
|---|---|
| Type | Rugzak |
| Gebruik | BLIKKEN, leveringsvoedsel |
| Eigenschap | Waterdicht, geïsoleerd |
| Patroontype | Diamond Lattice |
| Openluchtactiviteit | Picknickbarbecue |
|---|---|
| Door Wijze Op te blazen | Nr |
| Vochtbestendig Mat Type | Matras |
| Kamperend Mat Material | Polyester + PEVA |
| Productnaam | strandmat |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 18 x 1 x 15 duim |
| Kleur | Het roze of kan aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Productnaam | Waterdichte droge zak |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Grootte | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, enz. |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |
| Productnaam | De waterdichte droge zak van pvc |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Grootte | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, enz. |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |