| Openluchtactiviteit | Picknickbarbecue |
|---|---|
| Door Wijze Op te blazen | Nr |
| Vochtbestendig Mat Type | Matras, Automatische Opblaasbaar |
| Kamperend Mat Material | Polyester + PEVA |
| Productnaam | De picknickmat |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000pcs |
| Grootte | 12.99 x 9,06 x 0,39 duim; Keur aangepast goed |
| Kleur | Grey Any-de kleur u kan kiezen of aangepast |
| Gewicht | 0.1kg |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Patroon | Digitaal gedrukt |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | de duim van 43cm*36 cm/16.9*13.4 |
| Kleur | Blauw of aangepast |
| Openluchtactiviteit | Picknickbarbecue |
|---|---|
| Door Wijze Op te blazen | Nr |
| Vochtbestendig Mat Type | Matras |
| Kamperend Mat Material | Het bijeenkomen + PEVA |
| Productnaam | picknickmat |
| Patroon | aarde |
|---|---|
| Materiaal | Netwerk |
| Grootte | 17.4 ' W x 23 ' L |
| Gewicht | 0.1kg |
| Kleur | al kleur of kan aangepast |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Patroon | aarde |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 8.35 x 7,01 x 1,38 duim |
| Kleur | Grijs of aangepast |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Patroon | Digitaal gedrukt |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 16 x 14 duim (42 x 36 cm) |
| Kleur | Roze of aangepast |
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Patroon | Digitaal gedrukt |
| Gewicht | 0.1kg |
| Grootte | 14x16.9 duim |
| Kleur | Wit of Aangepast |
| Productnaam | Rugzak van de broodjes de hoogste droge zak |
|---|---|
| Materiaal | Pvc |
| Grootte | 2L, 5L, 10L, 15L, 20L, enz. |
| Druk | Douanedruk |
| Kleur | Blauw, geel, oranje, groen, rood, zwart, enz. |
| Materiaal | Polyester, pluksel of aangepast |
|---|---|
| Industrieel gebruik | Het winkelen, Reis, Schoenen, Promotie |
| Het verzegelen & Handvat | Drawstring |
| Eigenschap | Rekupereerbaar/milieuvriendelijk |
| Gepaste volgorde | Keur goed |